Reklamları Kapat!

Katiller de Ağlar izle | Yüksek Kalite |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Apocalypto izle başlıklı makalemizde Apocalypto 2006, Apocalypto izle ve Apocalypto Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri

Katiller de Ağlar izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Henüz ufak yaşta işlemediği bir suçu üstlenerek hapishaneye ve suç dünyasına giren bir adamın hikayesi konu edilmiştir. Ailesinin iyi bir hayat sürmesi için suçu üstlenen genç,hapiste de gereksiz yere bir kişi öldürür.Sonunda hapisten çıkar. İşleri ilerler ve bir çetenin baş adamı olur, evlenir, bir oğlu olur. Ancak suç dünyası onun peşini bırakmayacaktır. Sonunda çetenin reisini vurarak sakat bırakır. Bu suçtan tutuklanır ceza alır .Annesinin ve kardeşinin ondan hiç haberi yoktur. Aradan seneler geçer yine hapisten çıkar, bambaşka bir dünya ile karşılaşır. Oğlu, büyümüştür. Bir moda salonu işletmektedir. Ancak, çok fazla para kazanmaktadır.Ne iş yaptığını araştırınca oğlunun uyuşturucu ticareti yaptığını öğrenir , karısının da geneleve düştüğünü öğrenir.Ailesi için kendi hayatını feda etmiş bir adamın , seneler sonra polis olan kardeşi ile karşılaşmasına tanıklık edeceksiniz.

Senaryo: Erdoğan Tünaş

Kategori: 2010 ve Öncesi Filmler, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri, Yerli Filmler, Yeşilçam Filmleri

Yorum Ekle

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Sitemizde şuan toplam 5203 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.