Reklamları Kapat!

The Post izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Deadpool 2 : Super Duper Cut izle başlıklı makalemizde Deadpool 2 : Super Duper Cut izle, Deadpool 2 1080p izle ve Deadpool 2 2018 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri

The Post izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amerikan askeri analisti Daniel Ellsberg, ABD hükümetinin Vietnam Savaşı'nın başarısızlığı konusundaki aldatmacalarının derinliklerini incelediğinde, Pentagonun çok gizli belgeleri kopyalayarak harekete geçtiğini fark eder. Daha sonra, Washington Post'un sahibi olan Kay Graham, editör Ben Bradlee'nin New York Times'ın bu kağıtları patlayıcı bir şekilde ortaya çıkardığını anlar. Ve hem Ellsberg'i hemde bu kağıtların bir kopyasını bulurlar. Bununla birlikte, Post'un bulgularını yayınlama planları, devletin küçümsemeyle suçlanabilecek bir Federal yasaklama emri ile tehlikeye girer. Şimdi, Kay Graham Post'un ve çalışanlarının güvenliği için geri çekilmeye ya da Basın Özgürlüğü için savaşmaya karar vermelidir.

Senaryo: Liz Hannah , Josh Singer

Kategori: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Imdb 7 + Filmler, Tarih Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Sitemizde şuan toplam 5203 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.